Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.12.2007 Mistrovství České republiky žáků

Krupské karate se může chlubit dalším úspěchem. A to z mistrovství ČR žáků, kde obsadil Petr Klein výborné 3. místo v kumite. Titulem více mistryně ČR se může chlubit Simona Kaliničenková v kumite. A Největší senzací je titul mistra republiky v kumite Oty Andörfera. Děkujeme našim závodníkům a přejeme spousty dalších úspěchů.

 

Po Grand Prix v Plzni, náš klub za podpory města, sponzorů a rodičů zakoupilo tréninkové tatami. Doufáme, že se naši svěřenci brzy adaptují na tatami a zužitkují nabyté zkušenosti na závodech. Děkujeme našim sponzorům, městu a rodičům.

29. - 30. 9. 2007 Mezinárodní turnaj v WKF

Tento mezinárodní turnaj karate WKF se konal v Plzni. V kategorii kata st.žáci obsadil Petr Klein nádherné 3. místo a také Simona Kaliničenková v kategorii kata st.žákyně nádherné 3. místo. Děkujeme!!!! 


 

28. 7. - 5. 8. 2007 Soustředění v Dobrušce

Stravování formou vlastního výběru z jídelního lístku v Hotelu Jelen všem stále naprosto vyhovuje, dokonce to naši svěřenci považují za bonus, kterým naše soustředění zpestřujeme. Snídaně a večeře zajišťují, jak jinak, trenéři svými vlastními silami a kuchařskými dovednostmi. Ubytování, dopravu a prostory ke cvičení a odpočinku se snažíme neměnit a zatím se nám daří. Důležité je, že to dětem vyhovuje.

 
Po příjezdu následoval oběd v hotelu a odpoledne už klasické první cvičení pro prvotní rozehřátí po měsíci prázdnin. Tady už nadšení trochu polevilo, i když ne úplně u všech. Někteří překvapili a tento první „rozehřívající“ trénink vítali.


V ostatní dny byly tréninky třífázové. Budíček každý den v 7:15. V 7:45 se vybíhalo směrem Dobruška náměstí a pokračovalo se dále v okruhu, který jsme si našli, když jsme sem přijeli poprvé v roce 2005. Obyvatelé Dobrušky si už na nás a na náš oddíl zvykli a poznávají nás, což potěší. Dopoledne následoval nácvik kat v tělocvičně, který prokládáme posilováním. Odpoledne sport (míčové hry, běh) a v podvečer trénink kumite. Letos jsme také nechali naše karatisty, aby si vyzkoušeli údery do makivar. Ano i podle fotek – bolí to!


Letošní maratón – běh na jednu hodinu po místním hřišti dopadl na výbornou! Letos poprvé doběhli úplně všichni a všichni splnili minimum koleček, kterých jsme pro letošek stanovili 40. Nejméně bylo uběhnuto 56 a nejvíce 72 koleček. Nejvíce uběhl Pavel Daňko. Jedno kolečko má 150m. Můžete si podle libosti spočítat, jací jsou to běžci!


Sportování s sebou přineslo také drobné úrazy v podobě puchýřů. A tak radíme, neběhejte po asfaltu bosi!


12. 7. 2007 Výsledky ze světového poháru WFK 

Ve dnech 29.6-1.7.2007 se konal světový pohár v karate WKF ve švédském Eslöv, kde startovali Nina Falckrábová a Petr Klein. A vůbec si nevedli špatně.

Petr Klein se stal v kata st.žáci vicemistr světa a v kumite st.žáci obsadil 5. místo - úspěch krupského karate. A dále Nina Falckrábová obsadila v Kumite team dorostenek nádherné 3. místo a v jednotlivcích si taky vedla pěkně a získala jako Péťa 5. místo. Za náš oddíl blahopřejeme!! Foto z výjezdu najdete v galerii.

 

24. 6. 2007 LODM v Ústí nad Labem

Náš nejlepší závodník Petr Klein vybojoval nádherné druhé místo LODM v Ústí nad Labem v kategorii Kumite st.žáci do 50 kg, která je skoro o 10 kg větší než jeho klasická váhová kategorie, kde v těžkém boji podlehl Českobudějovickému soupeři až na praporky u rozhodčích. Dále obsadil 5. místo v kata st.žáci.

 

25. 4. 2007 Nominace na světový pohár ve Švédsku

Dva naši nejlepší závodnici Nina Falckrábová a Petr Klein se nominovali na světový pohár ve Švédsku.

 

 

Počasí bylo lepší než poprvé, kdy byla opravdu zima, ale horší než vloni, kdy jsme skoro každé odpoledne trávili na koupališti. Letos jsme se koupali jen jednou, voda byla chladnější, ale naskákali jsme do ní postupně všichni. Většina dobrovolně, zbytek pod mírným tlakem. Jinak bylo počasí tak akorát na trénování. Námět na náborový plakát jsme si pro tentokrát vybrali v parku, naproti ubytovně Sokolovna, kde jsme svými těly obklopili miniaturní kamenný hrádek. Nemá smysl tady psát, jak se soustředění líbilo. Kdo znáte někoho z našeho oddílu, zeptejte se sami. Fotky Vám také mnoho prozradí a napoví. A nakonec máte možnost 3.9.2007 v 17:00 hod. se přijít podívat do Masarykovy ZŠ (zezadu do tělocvičny), kde bude probíhat první trénink po prázdninách a začne také nábor nových adeptů na karate. Více se dozvíte na našich náborových plakátech.
Tak jsme se letos už potřetí vypravili do Dobrušky na letní soustředění. Jelikož už to tam dobře známe, věděli jsme, co nás čeká. Jediný, kdo to nevěděl, bylo pár našich svěřenců, kteří na soustředění jeli poprvé. Čekali jsme sice větší účast, ale důležité je, že se soustředění konalo.